DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

BAREVNÉ LÉTO

Znovuzrozená klasika s nadčasovým designem proužků pro celou vaši rodinu - nafukovací kruhy, bazénky a rukávky. 

Značka Petites Pommes vás v myšlenkách přenese zpátky do dětství. Zavzpomínáte na všechny ty hry, které jste s nafukovacími kruhy dokázali ve vodě vymyslet. V jednu chvíli jste byli těmi nejrychlejšími plavčíky, o pár minut později zkušenými potápěči a nakonec opuštěnými trosečníky. A zkusíte uhádnout, kým se ve své fantazii stanou vaše děti?

S nafukovacími kruhy zažijete spoustu dobrodružství a zábavy, ale také chvilku zasloužené relaxace. Vybírat můžete ze čtyř různých velikostí, které obsáhnou téměř každou věkovou kategorii, a také z mnoha krásných letních barev. My sami nevíme, po jaké bychom sáhli. Líbí se nám totiž úplně všechny.🧡Kromě kruhů doporučujeme omrknout pruhované rukávky, které jsou skvělou plaveckou pomůckou, a také prostorné nafukovací bazénky. Cákání, dovádění, hraní si s vodními hračkami a příjemné zchlazení během parného léta máte okamžitě zajištěno. 

O Petites Pommes musíme mluvit jen v superlativech. Všechny produkty mají prémiovou kvalitu, jsou vyrobené z důrazem na detail a také s hlubokým zájmem o životní prostředí. Značka používá pevný materiál testovaný podle nejpřísnějších mezinárodních norem a odolné barvy, které jsou na každý jednotlivý kus tištěné ručně. Co jistě oceníte úplně nejvíce, tak to jsou extra jemné vnitřní švy, které nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku a starají se o prvotřídní komfort vás a hlavně vašich dětí.