DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

PROTISKLUZOVÉ SPORTOVNÍ PONOŽKY

BUĎTE V POHYBU - SPOLEČNĚ, CELÁ RODINA

PRO PRCKY, VĚTŠÍ DĚTI, AKTIVNÍ MÁMY A COOL TÁTY

Pro všechny vnitřní i venkovní sportovní aktivity jsou tu super stylové, pohodlné a vysoce funkční ponožky GoBabyGo. My je naprosto zbožňujeme, a to nejen proto, že vypadají na nožkách i v teniskách prostě skvěle, ale především proto, že poskytují potřebnou stabilitu a zabraňují náhodnému uklouznutí v tělocvičně, během fyzického tréninku nebo hraní.

Ponožky u nás najdete ve 3 barevných provedeních od velikosti 23 cm do velikosti 45 cm. Ano, čtete správně. Ponožky nemáme jen pro vaše děti, ale také pro vás.👨‍👧🧡Pokud patříte k fanouškům aktivního životního stylu, potrpíte si na vysoký komfort při pohybu, nebo chcete zvýšit svůj výkon a bezpečnost, našli jste skrytý poklad. A že možná nejste až tak vášnivými sportovci? To vůbec nevadí. Stačí, že jste milovníci vyladěných matchy-matchy outfitů nebo drobní fashion nadšenci. Ponožky s proužky a sneakers = dokonalá, nadčasová kombinace.🙌

Ponožky jsou vyrobené z vysoce kvalitní a měkké bavlny. Mají inovativní protiskluzovou podrážku a třívrstvou froté výplň, která tlumí nárazové oblasti a chrání nohy před stresem z intenzivního tréninku (běh, cyklistika, horská turistika...). Zabudované ventilační zóny zajišťují prodyšnost, zabraňují přehřívání a udržují nohy déle svěží a suché. Elastická podpora udržuje ponožky na místě a poskytuje perfektní padnutí. 

3 položek celkem