DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

O nás

Bylo léto 2021. Seděla jsem ve srubu na jihu Norska a pozorovala naše děti s norskými sestřenicemi a bratranci. Řádily v dešti a já se dojímala nad tím, jak můžou být tak spokojení a šťastní i v tak nepohodlném počasí. Severské rčení: “Není špatného počasí, jen špatného oblečení”, se mi tenkrát odehrávalo přímo před očima. V ten moment mě napadla myšlenka vytvořit SALTED. Kamenný obchod a e-shop, ve kterém budou všechny naše oblíbené a léty prověřené skandinávské značky na jednom místě.

“Tam, na severu a v dešti, to tenkrát všechno začalo.”

A Vy teď na SALTED můžete spolu s námi brouzdat pečlivě vybranými kousky, které jsou vyrobené z těch nejlepších materiálů (našimi jasnými favority jsou merino vlna a Micro/Tencel modal), všechno oblečení má bezkonkurenční design, vašim dětem vydrží, protože poroste s nimi, a bude se s radostí dědit po generace.

A já se nesmírně těším, až k Vám domů přijde balíček a Vy budete stejně jako my žasnout nad skandinávskou precizností. Na SALTED najdete moje oblíbené značky, které jsem si roky ze Skandinávie vozila domů. A teď je konečně můžete pohodlně koupit i Vy. Na jednom místě. Tady u nás v SALTED.

Těšíme se na Vaši radost a děkujeme za Vaši důvěru.
Vaše Tereza Salte(d)