DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

På Stell

På Stell je norská značka, která se s maximální láskou a péčí stará o všechny materiály vašeho oblečení, o vaši obuv a čistotu vaší domácnosti. Opečovávat jejími výrobky ale můžete i interiér vašeho vozidla nebo různé sportovní vybavení (např. golfové hole, jízdní kola nebo sáňky) včetně produktů určených na kempování.

På Stell produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jsou veganské, biologicky odbouratelné a samozřejmě dermatologicky testované. Pár slovy bychom je shrnuli jako funkční, vysoce účinné, ale přesto šetrné k životnímu prostředí. A jaká je jejich vůně? Představte si ten nejšťavnatější citron. Prostě láska. 

U nás v Salted najdete mýdlo, které spolehlivě dokáže odstranit jakoukoliv skvrnu nejen z oblečení, ale také z nábytku, dále jemnou čistící pěnu, kterou doporučujeme použít především na ty nejjemnější materiály (např. na lněné tkaniny, kašmír, vlnu z alpaky nebo kůži). A už jsme zmínili speciální peeling, se kterým vyčistíte a zároveň vyleštíte různé povrchy vaší domácnosti?

4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem