DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

LOUIS POULSEN

Narazíte na ni nejen při toulkách kodaňskými uličkami. Dánská značka Louis Poulsen patří k absolutním špičkám mezi výrobci designového osvětlení. Na trhu působí již od roku 1874 a je více než fascinující, že většina jejích tradičních produktů upoutává pozornost i dnes. Vášnivé řemeslné zpracování, kvalitní materiály a osobitý podpis každého jednotlivého designéra vnáší do interiérů i exteriérů nezaměnitelnou atmosféru pomocí výjimečného tvarování světla. V jejím širokém portfoliu si nevybíráte pouze esteticky dokonalé svítidlo, ale především vysoce funkční a technicky vyspělé světlo, které je schopné do vašeho prostoru přenést skutečné emoce. 

Za ikonickými produkty Louis Poulsen stojí zvučná jména jako Poul Henningsen, Arne Jacobsen nebo také Verner Panton. Právě podle jejich návrhů jsou pojmenována jednotlivá svítidla, která najdete v mnoha barevných provedeních právě tady - v našem Salted vesmíru. 

PH svítidla nás očarovala zejména svoji elegantní krásou, precizním zpracováním, ale také unikátní konstrukcí vícevrstvých stínidel, která zajišťuje optimální distribuci světla tak, aby bylo měkké, rovnoměrné, neoslňující a pro váš domov harmonické. Stínidla charakterizuje specifický tvar a úhel, které společně s pečlivým výběrem materiálů, povrchovou úpravou a barvou maximalizují efektivitu odrazu světla a navozují příjemnou atmosféru.                                                                                                                                                                                                                    AJ lampy, stolní, nástěnné a stojací, zaujaly čestné místo v našich obývacích pokojích i ložnicích již před dávnou dobou a my jsme se s vámi o jejich jedinečnost museli podělit. Baví nás jejich čisté linie, sofistikovaný a nadčasový design, který je možné integrovat do mnoha stylů bydlení. AJ lampy mají polohovatelné, zevnitř bílou barvou natřené stínidlo, proto je jimi vyzařované světlo měkké, pohodlné a vždy směřuje tam, kde je to zrovna potřeba.     

Lampy Panthella jsou nejen zdrojem světla, ale díky unikátnímu tvaru a pastelovým barvám také výrazným dekorativním prvkem každého interiéru. Vybrali jsme je pro vás, protože spojují hravost s originální estetikou a rozbuší srdce všech designových nadšenců i úplných benjamínů. Lampy mají polokulové stínidlo, které vyzařuje většinu světla směrem dolů, kde se odráží od trumpetového podstavce a zalévá okolí měkkým, nepřímým světlem ve zvolené intenzitě. 

Žádné produkty značky LOUIS POULSEN nebyly nalezeny...