DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

MOEBE

Nekonečně přizpůsobivé, modulární, na bázi komponent a na celý život. Přesně tak lze charakterizovat produktové kousky z dílny designového studia MOEBE. MOEBE sídlí od okamžiku svého založení, kterým je rok 2014, v Kodani a pod palcem jej mají architekti Martin de Neergard Christensen, Nicholas Oldroyd a truhlář Anders Thams. Všichni tři, dnes již velice dobří přátelé, vytváří pro váš domov nadčasový nábytek a doplňky, které vyzařují tradici skandinávského minimalismu. Veškeré úsilí směřují k pečlivému výběru materiálů a k preciznímu zhotovování konstrukcí, jež jsou nejen esteticky hodnotné, ale především funkční a uživatelsky velmi snadné na sestavení i následnou demontáž.

Značka MOEBE staví celou výrobu na filozofii "méně je více" a principech udržitelnosti. Věří v kvalitní řemeslné zpracování svých produktů, a proto na ně poskytuje 5letou záruku. Nabízí také možnost výměny poškozeného komponentu pomocí dostupných náhradních dílů, přistupuje zodpovědně k přepravě i k balení. Využívá dřevo certifikované FSC® a PEFC® a je pyšným držitelem certifikátu EU Ecolabel®.

My v Salted jsme se zamilovali do elegantních nástěnných zrcadelmodulárních policových / regálových systémů, které ne nadarmo přezdíváme stavebnicí pro dospělé a hned vám vysvětlíme proč. Regály jsou tvořeny jednotlivými díly, které do sebe zapadají bez nutnosti použití lepidel, šroubků či jiných spojovacích prvků. Vy si tak velice snadno můžete vybrat a sestavit unikátní regálový systém, který vyhovuje vašim potřebám a velikosti vašeho prostoru. Vyšší, nižší, širší, užší, s mnoha policemi, skříňkami, volně stojící, připevněný ke zdi. Záleží jen a jen na vaší fantazii! A pokud se vám váš návrh za nějaký ten pátek okouká, stačí si trošičku pohrát s jeho aktuálním rozložením, nebo třeba přikoupit nějaký nový komponent.

Žádné produkty značky MOEBE nebyly nalezeny...