DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

ESTER & ERIK

Elegantní, sofistikované a vysoce kvalitní. Přesně takové jsou svíčky od značky Ester & Erik. Svíčky se vyrábějí a barví tradičním způsobem v dánském Silkeborgu již od roku 1987. Za jejich vznikem stojí manželé Møllerovi, jejichž vzájemnou náklonnost, lásku k řemeslu a hřejivé atmosféře, kterou svíčky umí vykouzlit, dodnes symbolizuje logo ve tvaru srdce. Pravidelnou spoluprací s předními designéry, sledováním aktuálních módních trendů a přidáváním nových barevných odstínů jsou tyto svíčky neobyčejnými doplňky a ikonami mnoha domovů.

Hodnotu a kvalitu produktu vždy udává samotná kvalita použitých surovin. Svíčky Ester & Erik jsou ze 100% čistého parafínového vosku s nejvyšším bodem tání, což zajišťuje jejich pomalejší hoření a delší výdrž až o 30 % ve srovnání s ostatními svíčkami. Knot je ze 100% bavlny a barvy i laky jsou vyráběny na vodní bázi, tudíž neobsahují aceton ani anilin. 

Značka Ester & Erik má ve své nabídce svíčky v neuvěřitelných 94 barevných odstínech, které se obměňují. My pro vás vždy vybíráme ty, které lze mezi sebou skvěle kombinovat, zohledňujeme aktuální roční období a myslíme i na speciální příležitosti. Krásu a elegantnost svíček se snažíme podtrhnout jejími jedinečnými svícny v barvách kovů.

 

Žádné produkty značky ESTER & ERIK nebyly nalezeny...