DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 Kč & 100 EUR

Plovací pás Mello "Lemon" Konges Sløjd

Plavecký pás patří k nejbezpečnějším a nejoblíbenějším pomůckám při lekcích plavání dětí. Pomáhá totiž nadnášet tělíčko, neomezuje volný pohyb rukou a dítě přirozeně leží na vodě. Ten náš od dánské značky Konges Sløjd má 7 blokových prvků z měkké pěny, které je možné s rostoucí sebedůvěrou a zdatností postupně ubírat. Pokud vaše děti zatím nejsou zdatní plavci, tak jim k pásu pořiďte i desku (nebo rukávky), která jim pomůže se déle udržet v horizontální poloze (v tomto případě pouze pás nestačí). Pás se velice rychle a snadno nasazuje. Popruh s přezkou stačí zacvaknout a dotáhnout tak, aby obepínal tělíčko malého plavce. Hodí se pro děti od 4 do 6 let s váhou 19 - 30 kg.

720 Kč
Plovací pás Mello "Lemon" Konges Sløjd
Udržitelné materiály nejvyšší kvality s certifikací
Udržitelné materiály
nejvyšší kvality s certifikací
Krásný a jedinečný skandinávský design
Krásný a jedinečný
skandinávský design
Oblečení, které roste s dětmi a vydrží po generace
Oblečení, které roste
s dětmi a vydrží po generace
Pečlivě vybrané severské značky na jednom místě
Pečlivě vybrané severské
značky na jednom místě

Detailní popis produktu

Dětský plavecký pás je skvělým pomocníkem pro všechny začínající plavce ve věku od 4 do 6 let. Tento údaj ale může být velmi individuální, proto se orientujte podle váhy vašeho dítěte. Doporučená váha je v rozmezí 19 - 30 kg.

Pás má 7 blokových prvků s motivem citronků, zapíná se na přezku a je snadno nastavitelný. Jednotlivé blokové prvky je možné postupně ubírat podle sebedůvěry a zdatnosti malého plavce.

Rozměr: 15 x 35 x 5 cm

Materiál: 100 % pěna - EVA (ethylenvinylacetát) 

Péče: otírat vlhkým hadříkem, omývat ve vodě.

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o záchranný prostředek. Pás dítě pouze nadnáší a usnadňuje mu plavání. Dítě tak nikdy nenechávejte ve vodě bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VODĚ
ZNAČKA: Konges Sløjd

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty